Firmamız

Firmamiz

     
< Anasayfa

Firmamız

1973 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız 7000m2‘si kapalı olmak üzere 50.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. İlk önce Arıkol Grubu ile birleşen Konaltaş A.Ş. 1998 yılında Kamer Holding bünyesinde geçerek 5 adet bükülebilir alüminyum tüp üretim hattı ile kozmetik, gıda, ilaç, yapıştırıcı ve silikon sektörlerine hizmet için sektörünün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır. 

 

Müşteri odaklılığı ön planda tutarak kurumsal bir tedarikçi ve iş ortağı olmayı, çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, teknolojik gelişme paralelinde büyümeyi esas alarak yapılacak yeni yatırımlarla beraber yurt içi ve yurt dışı pazardaki yerimizi sağlamlaştırarak portföyümüzü genişletmekteyiz.

 

Genç ve dinamik kadromuz karar alma ve uygulama aşamasında etkili olarak, üstün rekabet gücü sağlayan kalite-maliyet-hız üçlüsünün en büyük yapı taşı olan makine parkını geliştirerek faaliyetini sürdürmektedir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ;

 

Konaltaş Konya Alüminyum olarak, firmamızın bükülebilir alüminyum tüp ve alüminyum pul sektöründeki güvenilir ve saygın kimliğini korumak, tercih edilirliğini arttırmak amacıyla;

Müşteri memnuniyeti, çalışanlarımızın mutluluğu ve iş güvenliği için gerekli standartları ve yasal şartları esas almak,
Tüm çalışanlarımıza ürün güvenliği, kalite sorumluluğu ve ekip ruhu bilincini aşılamak, sahip olduğumuz bu donanımları amacımıza ulaşmamızda araç edinmek temel politikamızdır.